Najnovšie recenzie zo sekcie Infrasauny a sauny

Pridané: 30. mája 2023

• Dobra cena aj vykon

Overený zákazník infrasauny.sk Lukáš

Pridané: 25. mája 2023

Zakúpený v infrasauny.sk

• Praktická sauna pre nás. Kvalita, ktorá zodpovedá cene. Celková spokojnosť.

Pridané: 15. apríla 2023

• komunikacia

• super cena
  • za 15 min vyhriatie na 65C
  • jednoduchá montáž
  • obsahuje vśetko č som chcela: svetelná terapia, ionizátor, BT

Som maximálne spokojná. Zmesti sa na malom mieste a dá sa kedykolvek použiť. Ovládanie sauny vo vnútry. Vyskúšala som ešte v deň dodania.

Delux Garden 3

Delux Garden 3

• Pekná pohodlná sauna
  • Ako to aj slúbily v zime sa to dá pouzívat.Netreba dlho cakat kym sa to zohreje.

Premium Fullspektrum Helsinki Standard

Premium Fullspektrum Helsinki Standard

• Pohodlá sauna
  • Skvely relax
  • Mily personál
  • Objednala som to a na druhy den som uz mala doma.
  • Som velmi spokojná.
  • Dakujem

Premium Full Glass Carbon Helsinki

Premium Full Glass Carbon Helsinki

Pridané: 7. marca 2023

(naposledy upravené 7. marca 2023)

• milý personál
  • kvalitná sauna
  • všetko ok

Premium Carbon Göteborg

Premium Carbon Göteborg

Pridané: 6. marca 2023

• všetko bolo v poriadku, rýchle dodanie, kvalitný produkt

Marimex SISU XL 11100083

Marimex SISU XL 11100083

Overený zákazník marimex.sk Jozef

Pridané: 23. januára 2023

Zakúpený v marimex.sk

• pekná jednoduchá sauna pre domáce použitie
  • príjemne opracované drevo
  • odhliadnuc od veľmi komplikovaného postupu podľa priam až zavádzajúceho manuálu, po úspešnom zložení sauny a zapojení elektrickej piecky, finálny produkt je esteticky, rozmerovo a na omak veľmi príjemné dielo, musíme ešte ošetriť utesnenie pre nedoliehavé dvere, ale pre domáce použitie je to pekná funkčná sauna a cena primeraná
  • veľmi ťažkopádne písaný manuál, manuál priložený v českom a slovenskom jazyku má iné nakreslenie schémy zapojenia 400V piecky oproti pôvodnému návodu v anglickej verzii, v ČR a SR návode je opačne zakreslené resetovacie tlačidlo termostatu - človek to s neistotou hľadá na piecke, v návode nie je nič o stredovej podpere pod lavice ale v krabici podpera je, v balení chýba mnoho spojovacieho materiálu, zato sú tam vruty celkom iných rozmerov, ktoré ale nie je možné použiť, pretože sú príliš veľké a prešli by stenou sauny až von - človek musí mať vybavenú dieľňu a prispôsobiť si montážne kroky, celkovo vlastne človek musí ísť podľa anglického návodu, ktorý jediný zodpovedá realite daného typu sauny a daného typu piecky
  • nevyhnutné časté improvizácie a drobné dielenské úpravy pri skladaní sauny a lavíc, niektoré časti nesedeli presne do predvŕtaných otvorov, ak by človek osadil vruty do predvŕtaných otvorov lavíc, z druhej časti by presne narazil na iné vruty, ktorými sú uchytené podpery lavíc do stien sauny a teda by určite vruty neprešli - nutné predvŕtať diery na inom mieste
  • potrebné si zaobstarať latky na osadenie piecky (neboli súčasťou balenia, čo ale človek zistí až pri rozobratí balíkov a preštudovaní návodu na montáž)
  • sklo dverí je objektívne krivé do oblúka (nenamontované dvere oproti vodováhe ukazujú zahnutie skla) takže pri zavretí dverí sa od stredu až po vrch odkrýva škára a dvere určite netesnia, čo je pri saune škoda
  • v info na web stránke je aj "lávové kamene do piecky" ale po zmontovaní piecky zistíte, že krabica, v ktorej sú kamene, je tak ca 20% potrebného množstva a teda musíte dokúpiť následne na vlastné náklady a s časovým zdržaním ďalšie lávové kamene
  • piecku nie je možné osadiť na stenu ako to uvádza návod, pretože sa tam prakticky nezmestí, resp. zmestí sa tak natesno, že nie je možné dodržať minimálne nutné bezpečné vzdialenosti od lavíc ako to vyžaduje výrobca piecky a sauny, musíte teda piecku osadiť na inú stenu ako je v návode
  • celkovo človek zisťuje počas postupu montáže až zo samotného návodu, že musí to či ono dokúpiť aby vôbec saunu a piecku úspešne zmontoval a ak túto montáž robíte cez víkend, čas sa vám náramne predĺži, keďže musíte obetovať ďalšie dni na návštevu obchodu a dokúpenie spojovacieho materiálu, dosiek a pod.
Belatrix Vista 1

Belatrix Vista 1

Overený zákazník Alza.sk Dusan

Pridané: 23. januára 2023

Zakúpený v Alza.sk

• dizajn
  • funkcie
  • jednoduchá montáž
  • veľmi nekvalitné spracovanie dielov. Nelícujú. Nedostatočné opracovanie.Detailisti nekupovať
Karibu Sandra 6160

Karibu Sandra 6160

Overený zákazník Ferex.sk Overený zákazník

Pridané: 10. januára 2023

Zakúpený v Ferex.sk

• za 40 min vyhriatie na 80st.
  • aj pri nie až tak úplnej presnosti skladania (moja chyba) sa všetko dalo pekne zarovnať a skryť

- jedna doska bola zahnitá, a jedna doska na lavičke, no dalo sa to vybrúsiť.

Mountfield Zora

Mountfield Zora

Overený zákazník Mountfield Overený zákazník

Pridané: 28. decembra 2022

(naposledy upravené 28. decembra 2022)

Zakúpený v Mountfield

• Na 50°C za 20 minút
  • Osvetlenie príjemné
  • Priestranná, 1 dospelý a dve deti úplne v pohode
  • Rádio by mohlo byt lepšej kvality, to je asi všetko, čo sa my nepáči. Strašne šuští aj na SD kartu. Bude potrebná výmena za iné
ProWell 228 Premium Line

ProWell 228 Premium Line

Overený zákazník infrasauna-shop.sk Majo

Pridané: 14. decembra 2022

Zakúpený v infrasauna-shop.sk

Dvojmiestna infrasauna, šikovné rozmery, do domu i bytu. Výborné funkcie aj elegantný design.

Hanscraft Constance 2+

Hanscraft Constance 2+

Overený zákazník eFitness.sk Mimuš

Pridané: 15. novembra 2022

Zakúpený v eFitness.sk

Veľmi jednoduchá montáž-zložila som saunu sama. Obsahuje všetko, čo som chcela: ionizátor, svetlo, rádio, USB, ohrev nôh, odvetrávanie a ovládanie vnútri sauny. Rýchly ohrev. Vyskúšaná ešte v deň dodania. Som maximálne spokojná.

Insportline Mufera

Insportline Mufera

Overený zákazník eFitness.sk STEFAN

Pridané: 9. novembra 2022

Zakúpený v eFitness.sk

Som velmi spokojny.Jedna velka vyhoda ze zmesti sa na malom mieste a kedykolvek to mozem pouzit.

Mountfield Ruby

Mountfield Ruby

Overený zákazník Mountfield Overený zákazník

Pridané: 1. októbra 2022

Zakúpený v Mountfield

• velkost pre 1 osobu akurátna všetky funkcie fungujú bez chyby

sauna Ruby je úžasná zložili sme ju s manželom za 3 hodiny tešíme sa z bezchybného fungovania ohrevu užívame si čistý zvuk rádia a tiež možnosť volby krásnych farieb vo vnútri sauny

Marimex Trendy 2001 M 11105610

Marimex Trendy 2001 M 11105610

Overený zákazník marimex.sk Jozef

Pridané: 27. júna 2022

Zakúpený v marimex.sk

• Rýchla montáž, rýchlo sa vyhreje

V návode na obsluhu chýbajú niektoré kroky, napr. v strope je zabudovaná anténa k rádiu s nepoužiteľným konektorom. Rádio len chrčí, ale cez usb to hraje dobre.
Sklenené dvere sú ťažké a trocha drú, treba ich nadvihovať.

PROWELL K1 PREMIUM LINE

PROWELL K1 PREMIUM LINE

Overený zákazník infrasauna-shop.sk Overený zákazník

Pridané: 8. mája 2022

Zakúpený v infrasauna-shop.sk

• pekná dizajnom a spracovaním
  • dobrý pomer kvalita/cena
  • kvalitnejšie žiariče
  • diaľkové ovládanie som musel dokúpiť, ale odporúčam si za neho priplatiť
Marimex Elegant 3001 L 11105623

Marimex Elegant 3001 L 11105623

Overený zákazník marimex.sk Anna

Pridané: 24. apríla 2022

Zakúpený v marimex.sk

Skvelý produkt za dobrú cenu odporúčam rýchle zlozenie

Zobrazujem 21 - 40 zo 235 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...12