BIET Jasmine 4.0

• lepšie žiariče, ako ponúkajú iné značky
    • rýchle doručenie
    • ochotrný personál
    • zatiaľ som nezistil

S nákupom som veľmi spokojný, zhrnuté vyššie. Najviac ma presvedčili žiariče, ktoré nevylučujú elektrosmog - najväčšia výhoda tejto značky. Saunu sme kupovali na niekoľko rokov, preto sme chceli kvalitné žiariče a tie sme aj dostali. Takže super.

Typ
infrasauny
Kapacita sauny
4 osôb

Táto priestranná sauna je ideálna na relaxáciu v pohodlí domova. Je vhodná pre 4 osoby. Obsahuje 10 karbonových žiaričov, ktorých vlnová dĺžka žiarenia je 5,6 – 16 mikrometrov. Na vnútornom ovládacom paneli si nastavíte čas a teplotu saunovania. O celkový komfort počas saunovania sa starajú multifunkčné rádio, svetelná terapia a ionizátor. Sauna je vyrobená z kanadského dreva Hemlock.

Technický popis:

• sauna pre 4 osoby
  • 10 ks karbónových žiaričov
  • obsahuje spodný podlahový žiarič
  • vlnová dĺžka žiarenia je 5,6-15 mikrometrov
  • CD/AM/FM stereo s USB vstupom a diaľkovým ovládaním
  • vnútorný ovládací panel s LED displejom
  • digitálny snímač teploty
  • farebná svetelná terapia
  • svetlo na čítanie
  • ionizátor kyslíka
  • 6 mm číre tvrdené sklo
  • kovová rukoväť na dverách
  • strešná ventilácia
  • prevádzková teplota: 30-60 ° C
  • príkon: 2500 W
  • napätie: 110V/220V
  • rozmery: 1700 x 1250 x 1900 (mm)
  • hmotnosť sauny: 174 kg
  • zabalená sauna sa skladá z 3 ks kartónov
  • drevo: hemlock (interiér aj exteriér)
  • certifikáty: CE, EMC, RoHS
  • pre domáce používanie
  • záruka 36 mesiacov
  • jednoduchá montáž, manuál je súčasťou balenia

Vlastnosti:

• automatický digitálne riadiaci systém potrebný pre prevádzku sauny
  • automatický termostat pre udržanie stálej teploty
  • už žiadne dusno, prívod čerstvého vzduchu vďaka strešnému vetraciemu otvoru
  • jednoduchá inštalácia
  • prenosná
  • úplne voľne stojacia
  • pripája sa do domácej siete
  • moderný a luxusný dizajn
  • nastaviteľný čas a teplota pomocou digitálneho ovládacieho panelu sauny
  • bezpečnostné sklenené dvere a okno (tvrdené sklo sa pri rozbití rozloží na

drobné kúsky) - multifunkčný prehrávač s diaľkovým ovládaním

Výhody:

• úspora elektrickej energie
  • komfortnejšie saunovanie pri nižšej teplote
  • vlny prenikajú do ľudského tela do hĺbky menej ako 2 mm
  • spaľuje kalórie, pri 30 minútovom saunovaní dokáže spáliť až 600 kalórií
  • zvyšuje krvný obeh a posilňuje kardiovaskulárny systém
  • uľavuje od bolesti
  • zmierňuje bolesti kĺbov a stuhnutie svalov
  • odstraňuje celulitídu
  • detoxikácia organizmu